Hakkımızda

Kısaca Biz

2001. yılında kurulan sahıs firmamız 2003 yılında şirketleşmeye yönelmiş ve sektörde yeniliklere hızlı bir şekılde ayak uydurup Kaliteli Yenilikçi ve Hizmet kalitesini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Çaliştigimiz ve çalışacağımız firmaların personelını en kaliteli ve zamanında sorunsuz güleryüzlü hizmet politikamızla işlerine ve ailelerine kavuşturmaktır prensip edinip uygulamaktadır.KORKMAZ TURİZM sevdıklerine ulastırır.

Misyonumuz

Güvenli kaliteli hizmet vererek müsteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak Müsterilerimizin zamanla yarışlarına saygı duymak.Personelımızın güler yüzlü olmasını saglamak,Basta insanlar olmak uzere tüm degerlerimize olan sorumluluklarımızı yerine getirmek. Dogal çevreyi koruyarak ve topluma katkıda bulunarak sürdürdügümüz personel tasımacılıgı ve öğrenci tasımacılıgı hizmetini güvenli konforlu ve dakik yaparak lider olmaktır.

Vizyonumuz

Müsterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,
Çalışanlarımızın güler yüzlülügünü saglamak,
Personel tasımacılıgında müşterilerimiz ilk tercihi olmaktır.

Kalite Politikamız

Personel taşımacılıgı ve ögrenci taşımacılıgı hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek hedefimiz sürekli yeniliklere çalışınların yetkinlik ve motivasyonlarına dayanır Görevimiz sektörde lider olmak ve lider kalmaktır buna yakışır bıçımde davranmaktır.